dla dziewczynki na chrzestsukieneczki bawełniane

Okres Świąt Wielkanocnych zbliża się wielkimi krokami. Jest to szczególny czas dla nas wszystkich. Właśnie wtedy, spędzamy każdą wolną chwilę z najbliższymi. Zanim to jednak nastąpi przygotowania idą pełną parą. No bo która z nas nie spędza wtedy całych dni w kuchni, sprzątaniu i tak dalej… Znacie to prawda ; )

Święta, to także czas wielu imprez okolicznościowych takich jak chrzciny czy wesela.

Warto wtedy zadbać o odpowiednią kreacje dla naszych milusińskich.

Razem najlepiej

Rodzinne biesiadowanie jest naszą pewnego rodzaju tradycją. Każdy z nas nie wyobraża sobie chyba tych dni bez rodzinnego ciepła, długich rozmów i po prostu chwili zadumy, odetchnienia od zmagań dnia codziennego.

Każdy maluszek zasługuje na coś wyjątkowego.

Nie ma nic słodszego na świecie od Pięknej Małej księżniczki w uroczej sukieneczce czy Małego dżentelmena w eleganckim stroju.

Doskonale wiemy, że okres przygotowań świątecznych to bardzo intensywny czas. Wtedy najzwyczajniej w świecie nie mamy ani czasu, ani głowy aby pomyśleć o kreacji.

Dlatego nie musicie się już tym martwić. Z pomocą przychodzimy my : )

A po biesiadowaniu przy świątecznym stole-czas na spacer

Z pogodą w święta bywa różnie. Mimo wszystko rodzinne spacery są jak najbardziej wskazane.

Właśnie podczas takich chwil, możemy po prostu nacieszyć się sobą. Pamiętajmy jednak, aby strój naszej pociechy był stosowny do pogody. Na ciepłe dni na pewno sukieneczki bawełniane i spódniczki będą idealnym wyborem.  Doskonale sprawdzą się także bawełniane pajacyki. Wystarczy drobny dodatek np. bolerko czy płaszczyk i żadna pogoda nam nie straszna. Wiadomo kwiecień, plecień…gdyby było bardzo zimno  na pewno przyda się  ocieplany pajacyk oraz płaszcz. Do wózeczka natomiast polecamy kocyk lub delikatną kołderkę.

Wesołych Świąt !!!

Nie pozostaje zatem nic innego jak tylko życzyć Wam wszystkim zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych. Niech każdy Wasz dzień będzie wyjątkowy i magiczny.